Mirësevini në ZT INDUSTRY

Si prodhuesi kryesor i dyerve, ne ofrojmë produkte me cilësi të lartë dhe shërbim pas shitjes.

PSE NA ZGJODHET NE

Ne jo vetëm që i kushtojmë vëmendje përvojës së klientit, por gjithashtu i kushtojmë vëmendje detajeve më të vogla të produktit.

 • Sigurimi i Cilësisë

  Sigurimi i Cilësisë

  Materiale me cilësi të lartë për të siguruar cilësinë e prodhimit të produktit

 • Shërbime profesionale të personalizuara

  Shërbime profesionale të personalizuara

  Produktet mund të personalizohen sipas vizatimeve të klientëve

 • Tutorial instalimi dhe shërbimi pas shitjes

  Tutorial instalimi dhe shërbimi pas shitjes

  24 orë shërbim për klientët online

Popullore

Produktet tona

Produktet tona kanë një shumëllojshmëri stilesh, një gamë të gjerë aplikimesh dhe pamje të bukur, e cila mund të plotësojë nevojat e ndryshme të klientëve.

E specializuar në prodhimin e Dyerve prej 7 vitesh, produktet eksportohen në të gjithë botën.

kush jemi ne

ZT Industry është një kompani e specializuar në prodhimin dhe instalimin e dyerve me grila me cilësi të lartë.Kompania jonë është themeluar në vitin 2011, dhe me kalimin e viteve, ne jemi bërë një forcë lider në industri, të njohur për ekspertizën, profesionalizmin dhe produktet tona të jashtëzakonshme.
Dyert tona të grilave janë të dizajnuara për t'u ofruar klientëve tanë siguri, qëndrueshmëri dhe besueshmëri të nivelit të lartë.Ato janë bërë nga materiale të cilësisë së lartë që janë marrë nga furnizues me reputacion, duke siguruar që ato të jenë në gjendje të përballojnë mjediset më të vështira dhe të ofrojnë mbrojtje afatgjatë për ambientet tuaja.

 • partner1
 • partner2
 • partner3
 • partner4
 • partner5
 • partner6
 • partner7
 • partner8
 • partner9
 • partner10
 • partner11
 • partner12
 • partner13
 • partner14
 • partner15
 • partner16