Добредојдовте во ZT INDUSTRY

Како водечки производител на врати, нудиме производи со висок квалитет и услуга по продажбата.

ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС

Ние не само што обрнуваме внимание на искуството на клиентите, туку обрнуваме внимание и на најмалите детали за производот.

 • Обезбедување на квалитет

  Обезбедување на квалитет

  Висококвалитетни материјали за да се обезбеди квалитет на производството на производот

 • Професионални приспособени услуги

  Професионални приспособени услуги

  Производите може да се прилагодат според цртежите на клиентите

 • Упатство за инсталација и услуга по продажбата

  Упатство за инсталација и услуга по продажбата

  24 часа онлајн услуги за клиенти

Популарни

нашите производи

Нашите производи имаат различни стилови, широк спектар на апликации и прекрасен изглед, кој може да одговори на различните потреби на клиентите.

Специјализирани за производство на врати веќе 7 години, производите се извезуваат низ целиот свет.

кои сме ние

ЗТ Индустри е компанија специјализирана за производство и монтажа на висококвалитетни ролетни врати.Нашата компанија е основана во 2011 година и со текот на годините станавме водечка сила во индустријата, познати по нашата експертиза, професионалност и извонредни производи.
Нашите врати за ролетни се дизајнирани да им обезбедат на нашите клиенти врвна сигурност, издржливост и доверливост.Тие се направени од висококвалитетни материјали кои се набавени од реномирани добавувачи, со што се осигуруваат дека се способни да ги издржат најтешките средини и обезбедуваат долготрајна заштита за вашите простории.

 • партнер 1
 • партнер2
 • партнер3
 • партнер4
 • партнер5
 • партнер6
 • партнер7
 • партнер8
 • партнер9
 • партнер10
 • партнер11
 • партнер12
 • партнер13
 • партнер14
 • партнер15
 • партнер16